# Ознаке

Штета огромна: Горио аутомобил у центру Бањалуке

Припадници Ватрогасно-спасилачке бригаде Бањалука синоћ су гасили пожар на аутомобилу у улици Ранка Шипке у бањалучком насељу Центар 2.

Како су истакли, интервенција је била у 22.09 часова.

На аутомобилу је причињена велика материјална штета.

Штета огромна: Горио аутомобил у центру Бањалуке

Неугодност на граници: Изнајмили апартман у Хрватској,

Штета огромна: Горио аутомобил у центру Бањалуке

Билборди захвалности Вучићу: Данас отварање новог Дома