# Ознаке

Народна скупштина: Драгомир Васић 4. потпредсједник

Посланик Драгомир Васић изабран је за потпредсједника Народне скупштине Републике Српске на приједлог предсједника Клуба посланика СДС Огњена Бодироге.

Пословником је предвиђено да се један од четири потпредсједника Народне скупштине бира из реда најбројније опозиционе странке.

За избор Васића гласала су 63 посланика. Ова одлука ступа на снагу даном доношења и биће објаављена у „Службеном гласнику Републике Српске“.

 

Народна скупштина: Драгомир Васић 4. потпредсједник

Бањалука: Земља клизи, Град прави планове